• Drogie Panie – inwestujcie w ciężary

  Dzisiejszy wpis będzie poświęcony Paniom, a konkretnie – ich przyzwyczajeniom w siłowni. Brzmi dziwnie? Jeśli tak, to… koniecznie zapraszamy do przeczytania całego wpisu. Znajdzie się w nim kilka porad dla Pań, którymi chcielibyśmy się podzielić.

  Sztanga a kobieta – czy to możliwe?

  Jeśli kobiety pojawiają się w siłowni, to najprawdopodobniej po to, by pobiegać na bieżni, bądź „poszaleć” na orbitreku. Tymczasem opieranie się wyłącznie na ćwiczeniach cardio, jest jak chodzenie na jednej nodze – szybko męczy i nie zawsze daje odpowiednie efekty.

  Profesjonalne wyposażenie siłowni dla kobiet powinno również obejmować… sztangi i ciężary. I choć wiele kobiet obawia się tu sylwetki rodem z filmów o Arnoldzie Schwarzeneggerze, to jednak są one w błędzie. Posiadanie tak dużych mięśni jest wynikiem znacznie intensywniejszych ćwiczeń a także odpowiedniej diety.

  Dlaczego kobieta powinna podnosić ciężary?

  Istnieje jeden, niezaprzeczalny powód, dla którego kobieta winna podnosić ciężary. Podnoszenie ciężarów połączone z ćwiczeniami cardio, znacznie przyspiesza proces spalania tłuszczów. Ponadto zaletą ćwiczeń ze sztangami, jest możliwość ich dopasowania do aktualnych potrzeb kobiety. Jeśli chce ona rozbudować swoje mięśnie, powinna skupiać się na dużych ciężarach i małej ilości powtórzeń. Z kolei ćwiczenia na spalanie tłuszczu wymagają mniejszych obciążeń i znacznie większej liczby powtórzeń.

  Szukasz fachowej porady? Zgłoś się do nas!

  Oferujemy sprzęt do siłowni, który sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet chcących spalić tłuszcz, jak również mężczyzn, którym zależy na szybkim wzroście masy mięśniowej. Dostosujemy wyposażenie siłowni do Twoich potrzeb, wykorzystując w tym celu nasze doświadczenie. Kontakt do nas znajdziesz na stronie https://kelton.pl/

Comments are closed.